Coming soon

Dom tworzony od podstaw przez naszą pracownię. Tworzony w synergii z najlepszym polskim architektem projektującym domy Robertem Koniecznym i jego biurem z Katowic KWK Promes. Wizja domu stworzona razem z inwestorem była podstawą do wytycznych dla architekta. Projektowanie zajęło nam ponad rok i dopiero po zamknięciu projektu architektury i wnętrz Inwestorzy podjęli decyzję o rozpoczęciu budowy. To dom „kwadrantowy” uzależniony jak Mikołaj Kopernik od stron świata i słońca. Punktem kluczowym jest ruchomy taras, który podąża za słońcem w ciągu dnia. Natura, cisza, harmonia były jednym z ważniejszych obok elegancji wyznaczników dla wnętrz i stworzonej kolorystyki.

Adam Pulwicki - CEO Pulva

Stonowane szarości uzupełnia naturalna ciepła biel doprawiana w różnych przestrzeniach akcentami grafitów, czerni, miętowej i błękitnej szarości. Szałwia, rozmaryn, pieprz, wanilia, natura i człowiek odnajdują tu swoje relacje. Budują świat oderwany od zgiełku dużego miasta, dają azyl i przestrzeń na relaks, książkę, muzykę i zwykłe lenistwo.

Dom otwarty na otaczający świat, na naturę, na ludzi. Do odważnych kreatywnych ludzi nie bojących się wyzwań. Dom stworzony z myślą i szacunkiem dla historii bo ma trwać i przetrwać, a świat ma się w nim zakochać i pokazywać jako wzór. Dla nas była to ogromna przygoda.