Elegancja i wyciszenie w synergii z naturą

Trafiamy na siebie trochę przez przypadek. Ja uwielbiam takie sytuacje napisane przez samo życie. Jak się okazuje inwestor nie szukał architekta wnętrz ale trafiając na nas poczuł nieodpartą potrzebę skorzystania z naszych usług. Pojawiamy się na początku budowy, są ściany parteru domu, mamy zatem wpływ na wiele decyzji związanych z instalacjami, lokalizacją okien i szerokością kluczowych pomieszczeń. Działamy szybko by nie blokować procesu budowy. Jest marzec 2014 roku.

Adam Pulwicki - CEO Pulva

Po 2 miesiącach mamy już szczegółowe projekty koncepcyjne. Wypracowaliśmy wiele rozwiązań, podjęliśmy szereg decyzji i możemy działać z projektami wykonawczymi. Jedynym elementem nad którym trwa dyskusja to kolor posadzki. Inwestor preferuje merbau my ciemny orzech. Pomagają nam wizualizacje. Dzięki nim podejmujemy finalne decyzje o doborze wyposażenia i kolorystyce.

Dwanaście miesięcy pracy nad tym domem to nie tylko projekt ale poznanie wyjątkowych ludzi. Ich codziennych zmagań, odpowiedzialnej pracy. Ten wyjątkowy dom to nie tylko wnętrze, to swojego rodzaju azyl. Miejsce relaksu, budowania rodzinnych relacji i wyciszenia. To wnętrze pomimo swojej elegancji daje poczucie wyciszenia i spokoju. Nie konkuruje z pięknym naturalnie ukształtowanym ogrodem, a jest jego kontynuacją. Inspiracją były naturalne kolory, a przestrzeń stworzono bez zbędnych form i przedmiotów.