To wnętrze ma mieć charakter i siłę!

Jest marzec 2014 jadę do Warszawy na spotkanie z Witoldem. Polecił nas jeden z naszych klientów. Już na początku rozmowy okazuje się, że mamy wielu znajomych. To ułatwia podjęcie decyzji ale poprzeczka idzie wyżej. Szybko określamy wymagania i okazuje się, że apartament wymaga całkowitej przebudowy. Działamy sprawnie bo takie są oczekiwania inwestora.

Adam Pulwicki - CEO Pulva

Koncepcja powstaje bardzo szybko, wystarczyły 2 spotkania by powstały wizualizacje, które ku zdumieniu inwestora w 100% trafiły w jego oczekiwania i gusta. Zapowiada się rasowy apartament dla prawdziwego faceta. Ciemna podłoga, kontrasty, wyrafinowane graficzne schody, miejsce na wino i ogromny regał na książki. Najbardziej cieszy nas akceptacja pomysłu z otwartą łazienką przy sypialni. Mamy też szansę na nasze ulubione produkty. Pojawia się Antonio Lupi, Cea, Living Divani, Porro i Kreon.

Finał zaskakuje, po 8 miesiącach powstaje to wyjątkowe wnętrze, które wygląda dokładnie tak jak na naszych wizualizacjach. Wnętrze ma swój charakter wynikający z potrzeb inwestora. Zostało zaprojektowane zgodnie z jego wizją bazując na naszym poczuciu estetyki, kolorów i doborze wyposażenia. Lubimy takie relacje bo dają poczucie spełnienia i szczęścia. Nasza praca zostaje doceniona i życie nabiera pełnego sensu. Po drugiej stronie zaufanie przeradza się w konkretną przestrzeń i codzienne z niej zadowolenie. Uczucie bezcenne !