Purystyczny estetyzm

100 metrów kwadratowych bieli i minimalizmu. W tym apartamencie człowiek uzyskuje stan pewnego zawieszenia. Panuje totalna cisza, doskonałe proporcje i czyste linie. Funkcje ograniczone są do minimum potrzeb, a zastosowane rozwiązania i produkty są gwarancją estetycznej jakości. Purystyczny estetyzm.

Adam Pulwicki - CEO Pulva

Właścicielką tego apartamentu jest Maja jeden z wybitniejszych lekarzy stomatologów w Poznaniu. Marzyła o takiej estetyce, kocha minimalizm, biel, czerń i wysokiej jakości design. Dzięki wymaganiom inwestora i działaniom naszej pracowni uzyskaliśmy porażający efekt nieskażonego piękna form bazujących na bieli i czerni.

W kilku miejscach apartamentu udało się otworzyć dodatkowo przestrzeń. Pojawiły się drzwi Porro które otwierają pomieszczenia na całej swojej wysokości. Pojawiły się płaszczyzny luster, które tworzą magię podwójnych przestrzeni, a otwarcie sypialni na salon wprowadza do wnętrza dodatkowe światło. Porro, Kreon, Living Divani, Cea, Zuchetti, Ivano Redaelli, Zajc, to nasze ulubione marki, które w tym przypadku stworzyły to wyrafinowane wnętrze