Komfortowa przestrzeń do pracy

Kancelaria PCS |Littler w Warszawskim Metropolitanie to 500m2 świadomie zaprojektowanej przestrzeni dla wiodącej w Polsce kancelarii prawa HR.

Zdjęcia: Joel Hauck

Adam Pulwicki - CEO Pulva

Budynek, zaprojektowany przez wybitną pracownię Norman Foster & Partners, stanowił spore wyzwanie w zakresie układu ścian i definiowanych przez nie pomieszczeń. Wyzwaniem był czas realizacji oraz zaprojektowanie wszystkich wymaganych funkcji w wybranej przestrzeni, niezbędnych do komfortowej pracy. Oba parametry udało się okiełznać, tworząc czytelny układ wnętrz oraz definiując estetykę współgrającą z potrzebami klienta.

Nadrzędnym założeniem dla projektu było spełnienie wymagań funkcjonalnych oraz spójna estetyka, przez którą rozumiemy świadomy dobór kolorów, materiałów i wyposażenia. Wyselekcjonowane materiały i tekstury utrzymane są w ciepłej, stonowanej kolorystyce, bazującej na kolorach ziemi.

Niezwykle ważny był również przemyślany dobór oświetlenia, zapewniający wysoki komfort pracy dla dużego zespołu prawników. W tym projekcie zagościły nasze ulubione meblowe marki: polska Balma, włoskie Porro czy Living Divani. Dopełnienie wnętrz stanowi sztuka i genialne obrazy Katarzyny Zygadlewicz.