Nasza wizja

Kreujemy przestrzeń do życia. Ważny jest dla nas Człowiek i jego potrzeby. Natura, emocje, kolorystyka, funkcja i światło. Projektujemy wnętrza, w których odnajdziesz spokój, przestrzeń i komfort. Lubimy minimalizm bo tak ważna jest dla nas cisza, harmonia i ład przestrzenny.

Adam Pulwicki - CEO Pulva

Adam Pulwicki - CEO PULVA
Architekt wnętrz

Uwielbiam niezdefiniowane naturalne kolory i relacje, jakie tworzą pomiędzy sobą. Najważniejszą wartością jest dla mnie człowiek. Obok projektowania wnętrz, które jest moją pasją cały czas intryguje mnie świat. Dlatego dużo podróżuję, czytam, uwielbiam malarstwo, fotografię i balet, a inspiracji poszukuję w naturze i muzyce.

Akademia Sztuk Pięknych, Poznań

Patrycja Adamczewska
Architekt wnętrz

Jak sama o sobie mówi jest niepoprawną optymistką. Nieokiełzana wyobraźnia pozwala jest tworzyć projekty, które nie jeden raz zostały wyróżnione i docenione. Jej mottem w pracy są słowa Witruwiusza: "Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna". I tę zasadę stara się wprowadzać do swoich projektów.

Uniwersytet Artystyczny, Poznań

Nasi partnerzy

Pracujemy z wieloma świadomie wybranymi producentami i dostawcami. Dla wielu światowych marek jesteśmy uznanym biurem projektowym, a dzięki partnerskim relacjom mamy pełen dostęp do potrzebnej nam wiedzy i materiałów. Daje to poczucie komfortu i zaufania.